מתקן מים אלקטרה – הפתרון המושלם למשפחות עם ילדים

 

 

מתקן מים אלקטרה – הפתרון המושלם למשפחות עם ילדיםהשמנת יתר אצל ילדים היא אחת מהמגפות הנפוצות ביותר בשנים האחרונות. ההשפעה שלה היא הרסנית והפגיעה הבריאותית שלה, כמו גם הפגיעה באורח החיים, נמשכת גם כאשר מתבגרים. אחת מהסיבות למגפה זו, היא השתיה הממותקת. לא אחת כבר נכתב וסופר אודות חוסר הבריאות של השתיה הממותקת לסוגיה ועל כמויות הסוכר הבלתי נתפסות שבכל כוס בודדת של משקה ממותק. מחקרים אפילו מצאו, כי ילד ישראלי הוא במקום הראשון בעולם בצריכת משקאות ממותקים. איך עוצרים את זה? פשוט שותים יותר מים.

 

מתקן מים אלקטרה – החסמים

אז אם כולנו מבינים את תהליך ההרס העצמי שבשתיית משקאות ממותקים ואת חשיבות החלפתם בשתיית מים, מדוע אנחנו לא מבצעים זאת? ובכן, הסיבה הראשונה היא, כמו תמיד, ה"לא נעים". לא נעים לנו לגזול מהילדים את הממתקים למרות שברור שהם מזיקים לשניים ולא נעים לנו שלא לאפשר להם לשתות משקה מתוק, למרות שברור לנו שזה לא טוב. אם אמנע מהם- יחשבו שאני לא הורה טוב. ובכן-  זה לגמרי להפך.

הסיבה השנייה נעוצה בחוסר האטרקטיביות של המים, במיוחד בישראל. אודות לכל מיני חומרים הנמצאים בהם, כמו חלודה, חול, מלחים וחומרי טעם לוואי וריחות, המים אינם מזינים וגורמים לילדים לצרוך אותם. בנוסף, המים מכילים גם חומרים מזיקים כמו חיידקים, מתכות רעילות ועוד- שהופכים את כל העניין לבעיה בריאותית. אז מה עושים? מתקינים בבית מתקן מים אלקטרה או בר מים אחר ומעתה הילדים ייהנו ממים טעימים ובריאים.

מתקן מים אלקטרה – היתרונות בבר המים

מתקן מים של אלקטרה כמו כל בר מים איכותי אחר, מאפשר מים חמים וקרים ללא הגבלה ובצורה נוחה וחווייתית, יתרון גדול כשמדובר בילדים. בעצם הפיכת תהליך שתית המים לנגיש ולמהיר, הילדים חשופים כל הזמן למים איכותיים והם הולכים וצורכים אותם יותר ויותר. זו לא תחושה. זה נמצא גם במחקרים.

בנוסף, הסינון המתקדם שעוברים המים בבר המים, מסירים ממנו את כל החלקים המזיקים והלא שייכים שהיו במים, כך שגם מבחינה בריאותית נפתרת הבעיה והילדים שותים מים טהורים ונקיים. חשוב להדגיש, כי מסנני המים עושים עבודה מופלאה בהסרת חומרים מזיקים שבמים אבל הם גם מתוכנתים לשמור על חומרים ומינרלים חשובים, שאנו זקוקים להם, כמו אשלגן ומגנזיום.

אל הנגישות כעת של המים לילדים, נוספים היתרונות המיוחדים של המכשיר, כמו העובדה שניתן לצרוך מים קרים, הנחשבים לאטרקטיביים יותר ומזמינים יותר- באופן מידי ובכל רגע נתון וכן העובדה שבעקבות הסינון גם טעם המים משתפר פלאים. אגב, אם לילדים ממש קשה להיגמל מהבועות של המשקאות הממותקים והמוגזים, קיימים גם ברי מים המציעים מים מוגזים ללא הגבלה, ברמות גיזוז שונות. כך מתקבלים מים שהם גם טעימים, גם בריאים וגם מפתיעים.

 

היתרונות בשתיית יותר מים

אם כן כאמור, התקנת מתקן מים אלקטרה, יתבא לשתייה מוגברת של מים. אלו חדשות טובות מעצם העובדה ששתיית יותר מים מפחיתה באופן טבעי את צריכת המשקאות הממותקים. אך חשוב גם לדעת כי למים תפקיד עצום וחשוב בתהליך ההתפתחות של הילדים. המים מסייעים לתהליך הגדילה בגופם של הילדים ומסייעים בבניית התאים והרקמות ובתפקוד שלהם. המים מסייעים גם בהתפתחות המוח, הפחתת כאבי ראש, שיפור ביכולת הריכוז והערנות, החשובים כל כך בתהליך הלמידה וכן מסייעים כמובן בשמירה על בריאות השיניים.

כל אלו ועוד יתרונות בריאותיים רבים אחרים, הופכים את המים לסוג השתיה המועדפת, על מבוגרים אך ביחוד אצל ילדים. כעת נותר לנו רק לגרום להם לאהוב יותר את המים ולספק להם פלטפורמה שתאפשר להם לצרוך מים בריאים בקלות, בכל רגע נתון ובקלות יתרה.

 

בריאות ובטחון

הבריאות של הילדים שלנו חשובה מאוד. אבל חשוב לא פחות הוא גם ביטחונם. הנגישות והפשטות שבמזיגת מים, באמצעות בר המים, יכולה להפוך גם לבעייתית. ביחוד כאשר מדובר בילדים קטנים אשר מנסים למזוג לעצמם מים רותחים ויכולים להיכוות חס וחלילה.

הפתרון של ברי מים מתקדמים, כמו מתקן מים אלקטרה, הוא ביצירת מנגנוני בטיחות שונים, אשר ימנעו מילדים את הגישה למים החמים. המתקן מצויד בברזי ובהתקני בטיחות, אשר אינם מאפשרים לילדים מזיגה ללא הפעלה ע"י הורה, כך שהם יכולים ליהנות ממים קרים וטעימים אך לא ממים חמים באופן עצמאי.

'המרכז למים צלולים' משווק את מתקן מים אלקטרה כמו עוד מבחר רחב של מתקני וברי מים. כל המתקנים מצוידים בהתקני בטיחות לילדים והצבתם אצלכם במטבח, תעודד את הילדים שלכם לשתות מים, שיהיו גם טעימים יותר וגם בריאים יותר.

 

 

תוכן עניינים

מיני בר במבצע

  שלח היום כולם מבינים עד כמה חשוב לשתות מים בכלל, ואת חשיבותם של מים מסוננים בפרט. אין שום סיבה אמיתית להמשיך ולצרוך מים רגילים

החלפת סנן בר מים ב{HEBREW}
מיני בר אלקטרה – מכל הסיבות

  שלח יותר ויותר אנשים בישראל עוברים לצרוך את המים שלהם מתוך ברי מים מסוננים. למעשה, למעלה מ-75% מהישראלים צורכים ונהנים ממים מסוננים ובריאים יותר

המדריך לרכישת בר מים

  שלח אין כבר שאלה בדבר המעמד שרכש לעצמו בר המים. כיום ניתן למצוא בכל משרד, חברה, אולם, מפעל או חלל ציבורי מרכזי סגור, בר

בלוג
מכשיר מים ביתי – גם בגלל העיצוב

  שלח כולנו עוד זוכרים את הימים בהם מכשיר מים ביתי היה מונומנט עצום, גדול ומכוער, שעמד בפינות החדר, השמיע גרגורים מוזרים וגרם לכל חדר

בלוג
מיני בר במבצע

  שלח היום כולם מבינים עד כמה חשוב לשתות מים בכלל, ואת חשיבותם של מים מסוננים בפרט. אין שום סיבה אמיתית להמשיך ולצרוך מים רגילים

החלפת סנן בר מים ב{HEBREW}
בלוג
מיני בר אלקטרה – מכל הסיבות

  שלח יותר ויותר אנשים בישראל עוברים לצרוך את המים שלהם מתוך ברי מים מסוננים. למעשה, למעלה מ-75% מהישראלים צורכים ונהנים ממים מסוננים ובריאים יותר

בלוג
המדריך לרכישת בר מים

  שלח אין כבר שאלה בדבר המעמד שרכש לעצמו בר המים. כיום ניתן למצוא בכל משרד, חברה, אולם, מפעל או חלל ציבורי מרכזי סגור, בר

התקשרו עכשיו